Řekněme si pár faktů o Dubaji

Výhody, které vám pomohou rozhodnout se

Rastúca ekonomika​ v dubaji

Rostoucí ekonomika

Kdokoliv chce investovat do cizí země, tak jedním z důležitých faktorů, které zohledňuje, je růst ekonomiky této země. Zajímavostí Dubaje je to, že všechna čísla a statistiky naznačují, že Dubaj bude mít v příštích letech trvalý ekonomický růst. Ekonomika Abu Dhabi, která je bohatá na ropu, prošla nedávnými ropnými krizemi bez větších problémů a rovněž Dubaj vzkvétala a stala se šampionem plánování a ekonomického růstu v regionu MENA.

Turismus

Dubaj je jedno z největších turistických center na světě a nabízí nespočet atrakcí. Konají se v něm různé umělecké a kulturní festivaly, jako například Dubajský mezinárodní filmový festival a Dubajský jazzový festival, jakož i sportovní akce jako Dubai Golf Desert Classic, Formule 1 Race (Abu Dhabi), Rugby 7’s, Dubajský světový pohár dostihů a mezinárodní kriketové zápasy.

Turizmus v dubaji
bezpečnosť v dubaji

Bezpečnost na prvním místě

Dubaj je jedním z nejbezpečnějších míst na světě s nízkou mírou kriminality a efektivním právním systémem. Dobrý investor vždy dbá na to, aby město, ve kterém se nachází jeho nemovitost, bylo bezpečné a Spojené arabské emiráty jsou nejen nejbezpečnější zemí regionu MENA, ale ve skutečnosti jednou z nejbezpečnějších zemí na světě. Je to jeden z hlavních důvodů, proč lidé přicházejí do Dubaje žít, podnikat a investovat.

Snadnost podnikání

Podle zprávy Doing Business 2019 dosáhly Spojené arabské emiráty globálně 11. místo a regionálně 1. místo. Spojené arabské emiráty dosáhly impozantní pozice v následujících indexech:

Přístup k elektřině – 1. pozice

Placení daní – 2. pozice

Vyřizování stavebních povolení – 5. příčka

Registrace majetku – 7. pozice

Prosazování smluv – 9. místo

Ochrana menšinových investorů – 15. místo

podnikanie v dubaji
Najmodernejšia trasa v dubaji

Nejmodernější infrastruktura

Mezinárodní letiště v Dubaji získalo dvojité tituly nejrychleji rostoucího letiště na světě a šestého nejrušnějšího letiště na světě z hlediska mezinárodní osobní dopravy. V roce 2009 odbavilo 41 milionů mezinárodních cestujících. Co se týče automobilové dopravy, tak celá země je propojená dálnicemi. Přístav Jebel Ali je největší uměle vyrobený přístav na světě. V zemi se nachází nejvyšší budova na světě – Burj Khalifa. Tyto důvody stačí na to, aby každý investor mohl investovat do realitního sektoru v zemi.

Uvolněná pravidla zdanění

Dubaj neukládá žádnou daň z příjmu fyzických osob, daň z kapitálových výnosů ani srážkovou daň. V roce 2018 země implementovala zákon, který umožňuje 100% zahraniční vlastnictví společností, po kterém následovalo zavedení 10letého pobytového víza pro investory a specialisty. Tento důvod je více než dost na to, aby lidé z celého světa přišli pracovat nebo hledat investiční příležitosti „ve zlatém městě“ Dubaji.

Najlepšie daňe sú v dubaji
Ministerstvo šťastia v dubaji

Ministerstvo štěstí

Ano, mají tu ministerstvo pro „štěstí“. Dubaj si klade za cíl být jedním z nejšťastnějších míst na světě. Vizí ministerstva je, aby štěstí a pozitivita byly životním stylem. S takovým krásným smýšlením a odhodláním přispívat k tomu, aby byla veřejnost šťastnější než kdykoliv předtím, by si člověk uměl představit, jak se jeho majetek v tomto krásném prostředí rychle a úspěšně rozvine.

Politická stabilita

Díky svému vizionářskému vedení, které pracuje na rozvoji v hospodářské, sociální, kulturní, environmentální a politické oblasti, zůstávají Dubaj a Spojené arabské emiráty politicky stabilní. Od svého vzniku v roce 1971 jsou SAE úspěšnou konstituční monarchií a je tomu tak dodnes. Je to tak kvůli systému víry otců zakladatelů SAE v mír a spravedlnost.

Politická stabilita v dubaji
športový radj v dubaji

Skvělé celoroční podmínky pro sportovce

Pokud holdujete nějakému sportu, nebo jste profesionální sportovec, tak Dubaj je pro Vás jako stvořená. Vedle pláže najdete tartanové běžecké dráhy, které měří několik kilometrů a pokud chcete změnit povrch na běhání, tak zde najdete i běžecké stezky v parcích a okolo jezer. Pokud se chcete udržovat fit v posilovně, tak většina našich projektů zahrnuje vlastní posilovnu, nebo v okolí naleznete franšízy posiloven z celého světa. Samozřejmě zde najdete i tenisové kurty, squash, rugby, fotbalová hřiště, zimní kluziště, lyžařskou dráhu s umělým sněhem, golfové hřiště a mnoho dalšího. Naši klienti mimo sezónu nabízejí i tréninkové kurzy, o které je velký zájem. 

Existují ještě další výhody investování v Dubaji

  • Ceny nemovitostí v Dubaji jsou levnější ve srovnání s jinými velkými městy na světě
  • Spojené arabské emiráty mají liberální politiku vybízející zahraniční jednotlivce a společnosti, aby investovali a účastnili se na procesu vzájemného růstu
  • Země se zařadila mezi 5 nejžhavějších nákupních cílů na světě
  • Konkurenční náklady na energii, pokud jde o elektřinu, vodu a ropu
  • Dostupnost kvalifikované a nekvalifikované pracovní síly za nákladově efektivní sazby

Společnost Platinum Square se zavázala poskytovat vysokou úroveň odbornosti a zákaznického servisu při prodeji nebo pronájmu nemovitostí v Dubaji.

Naše kancelář v Dubaji

Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E Číslo naší licence 852403 

Kontaktní osoba

Ing. Dávid Lehotský
Sales manager pro Evropu

Dostupné kontakty
Zavolejte mi ihned

+420 792 562 840

NEBO MI NAPIŠTE E-MAIL

info@platinumsquare.cz

Spoločnosť Platinum Square sa zaviazala poskytovať vysokú úroveň odbornosti a zákazníckeho servisu pri predaji alebo prenájme nehnuteľností v Dubaji.

Naša kancelária v Dubaji

Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E

Kontaktná osoba

Ing. Dávid Lehotský
Sales manager pre Európu

Dostupné kontakty
Zavolajte mi ihneď

+421949361477

Alebo mi napíšte email

info@platinumsquare.cz

Copyright © 2024 – platinumsquare.cz – Všechna práva jsou vyhrazena.

Login

Register

terms & conditions