Nejvyšší rezidenční budova na světě v Dubaji Marine je pod správou Six Senses.

DOPORUČUJEME NA PRODEJ
  • Na predaj
37,000,000.00Kč

Popis nemovitosti

  • 2Q/2028 Dostavení
Popis

Pokud hledáte luxus a něco unikátního, pak je pro vás určena nejvyšší rezidenční budova na světě, kde získáte vertikální wellness a sociální klub Six Senses Place v Dubaji Marine.

To, co dělá Six Senses Residences Dubai Marina výjimečným, je jeho aktivní redefinice zdravého životního stylu od základů. S holistickým přístupem jsou zařízení orientovaná na wellness a podporu komunity bezproblémově integrována do designu 122-patrové budovy, která bude po dokončení nejvyšší rezidenční budovou na světě. Tento krok přesouvá koncept zdraví z posilovny a wellness přímo do jejich domova.

Plány zahrnují vytvoření specializovaného centra dlouhověkosti, kombinujícího vyspělou vědeckou diagnostiku s vysokokvalitními službami. Plánuje se také velká posilovna, kryokomory a hyperbarické kyslíkové komory, místnost na křišťálové zvukové léčení a wellness část s různými hydroterapeutickými zařízeními a barem. Zářivý 25metrový plavecký bazén na Skydecku na 109. patře také svědčí o inovativním designu. Díky němu si užijete nezapomenutelný výhled na ty nejkrásnější památky Dubaje a moře.

Hledání zábavy bude uspokojeno různými společenskými místnostmi, hernami, kinem a programem zahrnujícím různé přednášky, workshopy a události.

S výhledem na panorámy zahrnující Palm Jumeirah, Dubai Harbor, Beachfront, Emirates Golf Course, Dubaj Marinu, Blue Waters a Ain Dubai si užijete ty nejkrásnější výhledy v Dubaji.

Ceník:

3-pokojový byt (2BR): Rozloha začíná od 185 m2 a cena začíná od 37 000 000 Kč

4-pokojové byty (3BR): Rozloha začíná od 315 m2 a cena začíná od 59 190 000 Kč

Pro větší byty a aktuální dostupnost nám stačí napsat zprávu,

Splatkový kalendář: 40 % během výstavby a 60 % při předání.

Odběr novinek:

Rychlé informace

Property on Map

DOTAZ