Regalia – apartmány v luxusním mrakodrapu

  • Predané
7,000,000.00Kč

Popis nemovitosti

  • 12/2024 Dostavení
  • 66.4 Užitná plocha
Popis

Regalia je 70patrový luxusní mrakodrap stoupající do výšky 331 metrů, který se nachází v kulturně nejzajímavější dubajské čtvrti Business Bay.

Apartmány mají překrásně navržené prostory a jsou nabité autentičností, která je nadčasová a elegantní.

Bezproblémové napojení na dubajské dálnice, životní styl bohatý na občanské vybavení a nádherně zpracované interiéry vám umožní nasávat radosti, které vám život nabízí přímo v Dubaji.

Mezi vybavení Regalie patří pavilon jógy, infinity bazén, posilovna, bazén pro děti, salonek pro obyvatele Regalie, upravená zahrada se soukromým sezením, koutek na čtení, vnější kino, obchodní centrum, vnitřní hřiště.

Ke dnešnímu dni jsou dostupné garsonky, 1 a 2 pokojové apartmány.

Datum dokončení Regalie je plánovaný na prosinec 2024.

V nabídce je i platební plán na 7 let, který vypadá následovně: 10 % Rezervace> 38 % během výstavby> 12 % při předání> 40 % během dalších 40 měsíců.

Pokud Vás nabídka apartmánů v Regalii zaujala, tak mi můžete napsat, kdy byste mohli přijet do Dubaje a rád Vám zařídím prohlídky i jiných dostupných apartmánů, vil, abyste si mohli porovnat dané nemovitosti.

Kromě nemovitostí Vám můžeme pomoci se všemi náležitostmi od vybavení hypotečního úvěru, zajištění víz, zařízení nemovitostí až po zprostředkování krátkodobého/dlouhodobého pronájmu.

Odběr novinek:

Rychlé informace

Property on Map

DOTAZ