Safa two v srdci Dubaje, s výhledem na moře a 1% splátkami.

DOPORUČUJEME NA PRODEJ
  • Na predaj
13,852,000.00Kč

Popis nemovitosti

  • 2Q/2027 Dostavení
Popis

Safa Two je nový rezidenční projekt nacházející se u parku Safa s nezaměnitelným výhledem na Dubajský vodní kanál, moře a nejslavnější památky Dubaje. Své tvarem připomíná řezaný diamant a má za cíl stát se nádherným orientačním bodem a nejluxusnějším projektem v Dubaji. Projekt byl navržen firmou de GRISOGONO, světově známou švýcarskou značkou šperků.

Středobodem projektu bude infinity bazén s průhlednými okraji uprostřed budovy. Velkolepá vstupní hala budovy bude obložena diamantovými a rubínovými prvky. Na střeše Safa Two bude vnitřní mlhavý les, vyhlídková plošina a terasy s nádhernými panoramatickými výhledy na město.

Díky výjimečné poloze umožňuje obyvatelům rychlý přístup k některým z nejvyhledávanějších oblastí Dubaje a turistickým atrakcím během několika minut (Burj Khalifa, Dubai mall). Kromě toho, aby nabídli životní styl podobný rezortu, bude v Safa Two několik plážových bazénů s terasami a odpočinkovými zónami.

Dostupné apartmány:
1 ložnicový apartmán + obývací pokoj: Cena začíná od 13 852 000 Kč
2 ložnicový apartmán + obývací pokoj: Cena začíná od 15 700 000 Kč
3 ložnicový apartmán + obývací pokoj: Cena začíná od 24 500 000 Kč

Platební plán je až na 5 let a většinu platebního plánu tvoří platby ve výši 1 % z ceny nemovitosti měsíčně a 25 % při předání bytu.

Prémiové vybavení budovy:
Čtyři bazény inspirované pláží jsou těmi nejlepšími místy k odpočinku po náročném dni. V horní části budovy se bude nacházet mlhový les se stezkami a možnostmi stravování, což Vám umožní vychutnat si přírodu a pláže, aniž byste museli opustit budovu.
Vrch Safa Two bude obklopovat plošina, po které se budete moci procházet s jistícími lany a budete si moci vychutnat 360-stupňový výhled na Dubaj.

Infinity bazén:
Bude umístěn ve středu věže a jeho diamantový povrch se bude třpytit ve tmě

Mlhový les:
V horní části budovy se bude nacházet mlhový les s chodníky a restauracemi

Odběr novinek:

Rychlé informace

Property on Map

DOTAZ