Safa two od šperkařské společnosti De Grisogono

DOPORUČUJEME NA PRODEJ
  • Na predaj
11,000,000.00Kč

Popis nemovitosti

  • 2Q/2027 Dostavení
Popis

U Safa one a Safa two Tower A spuštění prodeje se vyprodala celá budova. Naše společnost vám ráda pomůže dostat se k vašemu novému apartmánu.

Rádi vám představujeme další mistrovské dílo s názvem Safa Two. Tento projekt je druhou fází „Nature of Luxury“ , která přichází s garsonkami, 1, 2 a 3 ložnicovými apartmány.
Safa Two je 83-patrová budova, která je designová od prestižní švýcarské značky luxusních šperků a hodinekDE GRISOGONO a je inspirována rubínovým drahokamem.
Projekt se nachází hned přes ulici od Safa One. Věže budou propojeny lanovkou, odkud si budete moci vychutnat fascinující výhledy na celý Dubaj.

Dostupné apartmány:
Garsonky: Cena začíná od 11 000 000 Kč
1 ložnicový apartmán + obývací pokoj: Cena začíná od 11 500 000 Kč
2 ložnicový apartmán + obývací pokoj: Cena začíná od 15 700 000 Kč
3 ložnicový apartmán + obývací pokoj: Cena začíná od 21 000 000 Kč

Platební plán je až na 5 let: 20% depozit, 3.75% každé 3 měsíce až do dostavění a při předání apartmánu doplatíte 10%.

Hlavní vybavení budovy:

Modifikovatelné apartmány:
Příští obyvatelé si budou moci vybrat z garsonek a 1 až 3 ložnicových apartmánů o rozloze od 37.1 m2 do 139.3 m2 a modifikovatelnými možnostmi. Díky nástěnné posteli se ložnice může proměnit v úžasnou kancelář, zatímco zrcadlová příčka vám umožní uzavřít kuchyni a zvětšit obývací prostor.

Prémiové vybavení budovy:
Čtyři bazény inspirované pláží jsou těmi nejlepšími místy k odpočinku po náročném dni. V horní části budovy se bude nacházet mlhový les se stezkami a možnostmi stravování, což Vám umožní vychutnat si přírodu a pláže, aniž byste museli opustit budovu.
Vrch Safa Two bude obklopovat plošina, po které se budete moci procházet s jistícími lany a budete si moci vychutnat 360-stupňový výhled na Dubaj.

Infinity bazén:
Bude umístěn ve středu věže a jeho diamantový povrch se bude třpytit ve tmě

Mlhový les:
V horní části budovy se bude nacházet mlhový les s chodníky a restauracemi

Odběr novinek:

Rychlé informace
DOTAZ