SLS Dubai Hotel a Rezidence s garantovaným výnosem na 10 let

DOPORUČUJEME NA PRODEJ
  • Na predaj
4,000,000.00Kč

Popis nemovitosti

  • Dokončeno Dostavení
Popis

SLS hotel a rezidence s úžasným výhledem na nejvyšší budovu na světě – Burj Khalifu nabízí nezapomenutelné výhledy pro své rezidenty i hotelové hosty. Na vrcholu budovy si můžete zaplavat v bazénu, který má přímý výhled na tuto nejvyšší budovu na světě. Díky široké škále hotelové vybavení od barů, restaurací, bazénů s výhledem na Burj Khalifu Vám SLS nabízí vše na jednom místě. Jako rezident můžete navštěvovat nejlepší restaurace na světě a mít výhled na Downtown Dubaje s Burj Khalifou.

Pro investory je dostupný garantovaný výnos a nemusíte si pořídit ani celý apartmán! Jedná se o úplně první dílčí vlastnictví 5-hvězdičkového hotelového apartmánu. Garance je až 7% ROI v čistém za každý rok a to po dobu 10 let a po 10 letech budete dostávat výnos dle obsazenosti hotelu. Tento fragment můžete prodat dalšímu klientovi. Při garantovaném výnosu 5% za každý rok z ceny fragmentu apartmánu a po 10 letech od Vás odkoupí tuto částku za cenu, kterou jste za něj zaplatili. Za každé částečné vlastnictví v apartmánu získáte 7 nocí zdarma v hotelu pro každý rok zdarma. Zároveň získáte díky frakcím v hodnotě nad 750 000 Dirhamů, což je cca 193 000,-Eur rezidenční víza! Výnos si už můžete nechat zasílat každý měsíc!

U tolika rezidenčních a hotelových nemovitostí v Dubaji to může být těžký úkol vědět do které nemovitosti investovat. Ale co když máte všechny možnosti a to od luxusního hotelu, top restaurací, barů až po výhled na Burj Khalifu a rezidenčních apartmánů pod jednou střechou, pak se tento úkol stane jednoduchým..

Ceny částečného vlastnictví do 5-hvězdičkového hotelového apartmánu:
Garsonka: Cena 4 000 000 Kč
1 ložnicový apartmán: Cena 5 290 000 Kč
1 ložnicový Loft: Cena 5 360 000 Kč
1 ložnicový Duplex: Cena 5 690 000 Kč
2 ložnicový Loft: Cena 10 000 000 Kč
2 ložnicový Duplex: Cena 8 700 000 Kč

Celé apartmány jsou za čtyřnásobnou cenu a získáte až 28 dní kdy můžete zůstat v hotelu.

Získejte 7% ROI na 10 let bez poplatků! Po této době dostanete výnos podle obsazenosti fragmentu a můžete jej kdykoliv prodat.
Při 5% ROI na 10 let bez poplatků získáte možnost odprodat Váš fragment SLS za cenu, kterou jste ji zakoupili.
Využijte 7-denní pobyt každý rok za každý zlomek.
Apartmány jsou rozděleny na 4 části s certifikátem individuálního vlastnictví.

Odběr novinek:

Rychlé informace

Property on Map

DOTAZ