Světová výstava EXPO Dubaj se měla původně konat v roce 2020, avšak z důvodu pandemie ji museli organizátoři o rok posunout. Přesto si ale ponechala název EXPO Dubaj 2020, nenechte se jím proto splést.

Kdy se koná EXPO Dubaj 2020?

EXPO Dubaj je nejvýznamnější celosvětovou výstavou roku 2021, čemuž odpovídá i její trvání. Probíhat bude od 1. října do 31. března, přičemž účast potvrdilo již 192 zemí. Očekávaná návštěvnost je na úrovni až 25 milionů návštěvníků.

Jaký je význam EXPO Dubaj 2020?

EXPO Dubaj je svým způsobem výjimečnou výstavou, protože je historicky první, která se koná na území Blízkého východu. A aby toho nebylo málo, Spojené arabské emiráty v tomto čase oslavují 50. výročí od svého založení. Očekává se tedy, že výstava bude skutečně velkolepá a Arabové si dají záležet na tom, aby se před celým světem odprezentovali v tom nejlepším světle.

Pokud již delší dobu plánujete návštěvu Dubaje, právě tento čas se vyplatí využít. Dubaj tak uvidíte v její plné kráse, ale zároveň se můžete zúčastnit samotné výstavy, která rozhodně stojí za pozornost. Mottem EXPO Dubaj 2020 je „Connecting Minds, Creating the Future“.

A to je vlastně i celým smyslem výstavy – spojovat názory a zkušenosti expertů z celého světa, budovat vztahy a společně zlepšovat budoucnost nás všech.

Témata letošní výstavy

Každá světová výstava má nosná témata, která se probírají a řeší na jednotlivých konferencích či vystoupení  expertů. EXPO Dubaj 2020 bude zaměřené na 3 hlavní tematické oblasti – mobilita, udržitelnost a příležitost.

Každá ze zúčastněných zemí si může vybrat téma, které bude na výstavě prezentovat. Konference a diskuse k jednotlivým tématům jsou zajímavou příležitostí, jak získat nový pohled na svět, poslechnout si názory uznávaných odborníků na jednotlivé oblasti a přispět k řešení celosvětových problémů.

Jednotlivé konference budou hlouběji věnované konkrétním problémům – inovace, energetika, elektromobilita, alternativní zdroje energie, apod. Zároveň se však budou hledat nová řešení podpory ve formě grantů a prezentovat podnikatelské příležitosti. Pokud tedy hledáte nápady, jak a ve které oblasti rozjet podnikání, EXPO Dubaj 2020 může být pro vás skvělou inspirací.

Spojte v Dubaji příjemné s užitečným

Návštěvu výstavy EXPO Dubaj 2020 můžete spojit s dovolenou plnou zážitků, případně přímo s podnikatelskými aktivitami. Není žádným tajemstvím, že Dubaj je rájem pro lidi, kteří chtějí investovat do nemovitostí.

Statistiky ukazují, že návštěvnost Dubaje každým rokem narůstá (nehledě na pandemii, která přispěla k omezení cestování). S uvolňujícími  opatřeními  však počet turistů, ale i nových obyvatel Dubaje, začíná prudce narůstat. Co to znamená pro vás? Pokud chcete vstoupit na realitní trh v Dubaji a investovat do lukrativních nemovitostí, nyní je ten správný čas!

Prohlídky nemovitostí během EXPO Dubaj 2020

V naší realitní kanceláři Platinum Square připravujeme prohlídky nemovitostí s česky nebo slovensky mluvícím agentem během výstavy EXPO Dubaj 2020. V nabídce máme množství lukrativních vil, rodinných domů a apartmánů, které jsou vhodné na investici. Ta se ročně zhodnotí o více než 10 %.

V současné době připravujeme launch na luxusní mrakodrap Cavalli v Dubai Marine, přičemž při předprodeji je cena apartmánů přibližně o 30 % nižší než po dokončení stavby. Jedná se tak o lukrativní příležitost k investici, kterou se rozhodně vyplatí využít. Nabízíme i flexibilní 5ti letý platební plán, abyste si svou investici mohli rovnoměrně rozložit.

Navíc nabízíme i zprostředkování krátkodobého či dlouhodobého pronájmu, pomůžeme Vám se zařízením apartmánů či zabezpečením víz. Vy tak budete oproštěni od povinností, které by Vám zbytečně zabíraly čas.

V případě zájmu o rezervaci prohlídky nemovitostí nás neváhejte kontaktovat.

Český Pavilon Expo 2020, Expo 2022, Expo Dubaj Světová Výstava

Společnost Platinum Square se zavázala poskytovat vysokou úroveň odbornosti a zákaznického servisu při prodeji nebo pronájmu nemovitostí v Dubaji.

Naše kancelář v Dubaji

Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E Číslo naší licence 852403 

Kontaktní osoba

Ing. Dávid Lehotský
Sales manager pro Evropu

Dostupné kontakty
Zavolejte mi ihned

+420 792 562 840

NEBO MI NAPIŠTE E-MAIL

info@platinumsquare.cz

Spoločnosť Platinum Square sa zaviazala poskytovať vysokú úroveň odbornosti a zákazníckeho servisu pri predaji alebo prenájme nehnuteľností v Dubaji.

Naša kancelária v Dubaji

Office-2904, Concord Tower, Media City, Dubai U.A.E

Kontaktná osoba

Ing. Dávid Lehotský
Sales manager pre Európu

Dostupné kontakty
Zavolajte mi ihneď

+421949361477

Alebo mi napíšte email

info@platinumsquare.cz

Copyright © 2024 – platinumsquare.cz – Všechna práva jsou vyhrazena.

Login

Register

terms & conditions